San Deco Hakkında

1959 yılında başlayan maceranın özeti!

1965 yılında kurulan San Deco, sektöre iç – dış cephe boyaları ve sıva üretimi ile giriş yapmıştır. 90’lı yıllara gelindiğinde gelişmiş pazarlardaki yatay gelişimi ve boya sektörünü yönlendiren son tüketici ihtiyaçlarını göz önünde tutan San Deco, Ar-GE çalışmalarını dekoratif boya üzerinde yoğunlaştırmıştır.

 

Bugün yarım asırlık tecrübesiyle pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılıma sahip “dekoratif boya” alanında uzmanlaşan San Deco; bugün Ar-Ge araştırmalarıyla ve üç kıtaya yayılan uluslararası pazar gücüyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur.

 

Yarım asırlık bir firma olarak geçmişinin tecrübesini markayı ve sektörü ileri taşıyan inovatif vizyonu ile birleştiren San Deco hem müşteri hem de distribütör memnuniyetini maksimum seviyede karşılamaktadır. Uygulama ayağında da hizmet veren ve üretimini destekleyen marka, farklılıklardan beslenen ve bu farklılıklarla yaratıcılığını perçinleyen yenilikçi yaklaşımlar sergilemektedir.

 

İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan San Deco, doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları benimsemektedir.

 

San Deco bugün; birçok farklı alana hizmet ve ürün sunmakta; sahip olduğu bayilik ağı, profesyonel satış ekibi ve Ar-Ge politikalarıyla geniş çaplı bir istihdam sağlamaktadır. Müşterilerin ve sektörün beklentilerini gözlemleyerek ilgili dinamiklere odaklanan ve çift taraflı kazanç sunan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.

about image
50+

Yıllık firma

250bin+

Üretilmiş ürün

300bin+

Ulaşılan müşteri

Hikayemiz

image

1959

1959 yılında tam olarak faaliyete geçen San Deco, sektöre iç – dış cephe boyaları ve sıva üretimi ile giriş yapmıştır. Sektöre girdiği bu yılda zamanının ötesinde, döneminin öncüsü bir firma olarak sektörün bayrağını taşımaktadır.

1986

San Deco 1986 yılında ilk defa seri üretime geçmiştir. Bu sayede talep artışına başarıyla cevap vererek yeni pazarlara açılma hedefine hazır olarak yeni bir döneme girmiştir.

image
image

1993

Bu yıllarda San Deco uluslararası inşaat sektörü içinde adını duyurmaya başlamış, Rusya ve Ukrayna ile ihracat dünyasına girmiştir. 1994 yılında AR-GE laboratuvarının da kurulmasıyla San Deco inovatif ve rekabet avantajlı bir üretim modeline geçiş sağladı.

2009

San Deco, İran fabrikasının kuruluş ve üretime açılması ile birlikte 37 ülkeye ihracat sağlayan global bir marka haline geldi.

image
image

Gelecek

2023'te 100 ülkeye ulaşma hedefi olan '23-100' konsepti sayesinde San Deco yakın gelecekte Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacak ve önemli bir istihdam kaynağı olacaktır.

Turkish flag English flag