DEKA BOYA olarak; ulusal ve uluslar arası tüm yasal mevzuat şartlarını karşılayarak, sürekli artan rekabet ortamı içerisinde teknolojik ürünlerimizi ve tüm çalışanlarımızın üst düzey katılımı ile müşteri memnuniyetine odaklanmış ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Sistemi Anlayışımız

Müşteri odaklı, sürekli iyileşmeyi amaçlayan, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ön planda tutan, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak öncelikle kalite sistem kriterimizdir.

Kalite sistemimizi belirleyen en önemli faktörlerden birisi de mevcut kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirerek verimli bir çalışma ortamının oluşturulması ve bu ortamda hatasız üretim yapma prensibimizdir. DEKA BOYA ailesinin tüm üyeleri bu hedef doğrultusunda çalışmakta, böylelikle hem kendilerini hem de DEKA BOYA markasını ileriye taşımaktadırlar.

Ayrıca müşteri memnuniyetinin sürekli olarak sağlanabilmesi adına ürün kalitemizi sürekli arttıracak, ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak yeniklere mevcut sistemlerimizi güncellemekteyiz. Böylelikle uygulama destekli eğitim anlayışıyla çalışanlarımıza kendilerini geliştirme fırsatı tanımakta, müşteri ve kalite bilincini en etkili şekilde deneyimlemelerini sağlamaktayız.

about image

Vizyon & Misyon

image

Vizyonumuz

DEKA BOYA olarak öncelikle vizyonumuzu, toplumun değişen ihtiyaçlarıyla uyumlu, üstün kalitede ürünlerimizle hataları renklendirme, yarattığımız değerlerle tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Ayrıca DEKA BOYA ismini ulusal ve uluslararası alanda daha da ileriye taşıyarak olabildiğince çok kişiye DEKA BOYA kalitesini sunmak önceliklerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Ana faaliyet konusu, dekoratif boya, koruyucu boya, yapı malzemeleri gibi çeşitli malzemelerin üretimi ve pazarlaması olan DEKA BOYA’nın misyonu; her geçen gün daha da gelişerek ve sürekli devinim içersin de olarak güvenle ileriye bakan, geleceğe daha güçlü şekilde uzanan bir marka olmaktır.

image
Turkish flag English flag