Sandeco - Hakkında

EĞİTMENLERİMİZ

Sandeco - Hakkında

EĞİTMENLERİMİZ

Sandeco - Hakkında

EĞİTMENLERİMİZ

Sandeco Logo

1

Mitat Sayım

San Deco’da Efect Boya Master Usta olarak görev almaktayım. 20 yıllık meslek hayatımda programlı ve disiplinli olma prensibi ile ilerledim, bu nedenle eğitimlerde zaman zaman Hababam sınıfının Mahmut Hoca’sıyımdır. Bilgilerimi paylaşmak konusunda her zaman cömert ve işbirlikçi bir yapıdayım. San Deco bünyesinde uygulama işlerinde yurt içi ve yurt dışı projelerde görevler aldım. Renklerle kendimi tanıtmak istersem “Gri” diyebilirim.

2

Mukhlise Karimova

San Deco’da Efekt Boya Uzmanı ve Eğitmeni olarak görev alıyorum. Tasarımlardaki yenilikleri, trendleri takip edip kendi ürünlerimizle nasıl entegre edileceği üzerine düşünüp atölyede müzik eşliğinde yeni denemeler yaparak çalışmalarda bulunmak her zaman işimi enerji ile yapmamı sağlar. Yenilikleri takip etmek yaratıcılığımı sürekli kıldığından eğitimlerimde de yeniliğe açık olup özgün olma konusunda önerilerde bulunmayı asla es geçmem. “Kadın işi değil kadın boya yapamaz” diyenlere inat kadın ustalar yetiştirmeye katkı sağlamak benim için mesleğimde en gurur verici yanı olmuştur. Renklerle kendimi tanımladığımda kendime “Beyaz” diyebilirim.

3

Mustafa Çetin

Deneyimleyerek öğrenmeyi seviyorum.

Birisi bana olmaz dediğinde, olmayacağını kendim de farklı yollarla denedikten sonra, kendim yapamazsam ikna oluyorum.

Tamamladığım duvar bittiğinde, müşteri de beğendi ise daha çok mutlu oluyorum.

Makedonya, Gürcistan, Moritanya, Almanya, Katar, Kosova ve Irak’ta uygulamalar yaptım.

4

Çetin Küçükçelebi

Tasarım Akademisinin kalbiyim, kendimi de Akademi’nin kalbinde görüyorum. Mimari sunumlar, renk, tasarım, dokular, yenilikler uzmanlık alanım. Soru sorarak öğretme felsefesine inanırım, yerinde eğlence, yerinde ciddiyet yaklaşımı ile tertip ve düzenin gizli öznesiyim. Gerek iç eğitimlerde gerek saha eğitimlerinde verdiğim eğitimlerin dünyanın etrafını dört kez döndüğü rivayet edilir.