Sandeco About

San Deco, Kocaeli Dilovası ve Cezayir’de toplam 11 bin m² alana kurulu 29 bin ton üretim kapasitesine sahip 2 tesisinde, gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini üretim süreçlerine entegre etti. Büyüme ve üretimde insan ve çevreyi merkeze alarak “Ortak Gelecek” anlayışını benimseyen San Deco, insan sağlığı ve çevre korumada TSE ve A+ gibi ulusal ve uluslararası üst düzey standartları uyguladı.

Sandeco Business

Yarım asırlık tecrübesiyle efekt boya alanında uzmanlaşarak “Mimari Boya” konseptiyle boya sanayi ve mimarlık dünyasına tasarım odaklı inovatif fikirler sunan San Deco, benzersiz ürün yelpazesi, dört kıtada 40 ülkeye yayılan uluslararası pazar gücüyle, dekoratif boya sektörünün önde gelen markası oldu.

Efekt boyanın yanı sıra su bazlı iç ve dış cephe boyaları ile hobi ve fonksiyonel boya üretimi yapan San Deco, Türk boya sanayinin büyüme ve istihdamına katkı sunmak hedefiyle kurduğu San Deco Tasarım Akademisi’yle sektörel eğitim, nitelikli ustaların yetişmesi ve yenilikçi mimarların gelişimine destek için çalışıyor.

Şirketlerin de hafızası vardır; bıraktıkları izleri, açtıkları yollar vardır.

Dünün tecrübesi, bugünün değerleri ve geleceğin idealleriyle ulaşmak istediğimiz hedefe kararlı adımlarla yürüyoruz.

İnovatif fikirler, çevre dostu yenilikçi ürünler, güncel teknoloji ve tecrübeli ekiplerimizle ortak geleceğimizin inşasına katkı sunmak, sektörümüze ve ülkemize değer katmak için çalışıyoruz.

Eğitimden üretime, tasarımdan uygulamaya; attığımız her adımın, aştığımız her yolun başındaysa her daim “insan” var…

San deco About

TASARIM AKADEMİSİ

San Deco Tasarım Akademisi bünyesinde eğitmenlerimiz ile tanışın, boya ve ustalık konusunda her türlü sorunuzu danışın. Devamı San deco Keşfet