Satış Noktalarımız Satış Noktalarımız

Satış Noktalarımız

Boyayı estetik arayışının, yaşayan mekanların ve dekorasyonun ayrılmaz parçası haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda, San Deco ürünlerinin teşhir ve tanıtımında yenilikçi bir tasarım yaklaşımı geliştirdik. Geleneksel ürün satış anlayışını daha dinamik ve güçlü bir görsellik içinde yorumladığımız ürün tanıtım noktalarını, müşterilerimiz için konfor alanlarına dönüştürüyoruz.

San Deco mağazaları, şirket olarak benimsediğimiz “önce insan” felsefesi doğrultusunda birer “konuk ağırlama” mekanı özelliğiyle, bilgi, birikim ve deneyimimizi sunacağımız ve boya ustalarımız, bayilerimiz için de kendilerine değer katacak, daha çok kazandıracak uğrak noktalarına dönüşecek.

Boya sektörünün yenilikçi ve yaratıcı markası San Deco’nun, hep birlikte kazanma ve gelişme stratejisi üzerine kurulu büyüme odaklı bu yeni döneminde, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Boya dünyasında dekoratif efekt uygulamalarında en geniş ürün yelpazesine sahip firma olarak, çevre dostu ürünlerimizi, yüksek kalite, benzeri olmayan desen ve tasarım vaadiyle mağazalarımızda müşterilerimize sunuyoruz.

San Deco’nun kurumsal kimliğini yansıtan niteliklere sahip mağazaları, farklı beklentileri olan bireysel müşterilerin yanı sıra ülkemizin mimarları, iç mimarları, tasarımcıları ve mimarlık öğrencileri için görme, dokunma, fikir alma, değerlendirme imkanı buldukları; yeni trendleri takip ettikleri bütünlüklü bir “deneyim merkezi” olacak.