Bu Yaşam Alanlarının Görünümünü Evinizde Yakalayın

Yaşam alanlarınızda lüks ve göz alıcı bir etki yaratmanın tek yolu dekorasyon öğelerinden geçmiyor. Yapıların demirbaşı olan duvarlar da estetik ve modern bir görünüm yakalamak için elverişli bir alan. Düz renklere kıyasla dekoratif boyanın yaşam alanlarındaki etkiyi nasıl değiştirdiğini inceleyelim.

CeppoApartment-6

Mimar Brunno Meireles ve Andre Pavan, São Paulo’daki Jardins semtinde yer alan bu dairenin ana konseptinde modern ve seçkin bir çizgide ilerlerken, mülk sahiplerinin rahatlık talebini önceliklendirmiş.

CeppoApartment-2

Girişin tavan ve zemininde Brezilya’nın ilk mermer örneklerinden olan Ceppo di Gre kullanılmış. Mimarlar, bu iki yönlü kullanım ile birlikte bir mağaraya girme hissi yaratmayı amaçlamışlar. Mermer efektli boya sayesinde yaşam alanlarınızda aynı etkiyi yaratmak mümkün.

CeppoApartment-3

Mobilyalar ve dekoratif parçaların materyalleri, müşterilerin talep ettiği sıcak ve rahat ortam arzusunu derinleştirmek amacıyla tasarımcı ekip tarafından özenle seçilmiş. Duvarlardaki dekoratif boya uygulaması ile aynı duygular desteklenmiş. İç mekânlarınıza yeni bir boyut kazandıracak olan dekoratif boya uygulamaları sayesinde duvarlarınızdaki görünümün sadece bir renk olarak algılanmasından bir adım öteye taşımanıza yardımcı olur.

CeppoApartment-4

Mekânları bölen sürgülü kapılar sayesinde birbiri içine akan bölümler oluşturarak hedefledikleri sıcak ve rahat ortam algısını desteklemişler. Sürgülü kapıların malzemesi de duvarlardaki gibi dekoratif boya uygulamaları ile kaplanmış. Bu sayede bütüncül ve modern bir görünüm yakalanmış.

CeppoApartment-5

Siz de yaşam alanlarınızda yaratmak istediğiniz modern ve göz alıcı etkiyi dekoratif boya uygulamaları sayesinde sağlayabilirsiniz. Farklı dekoratif boya uygulama tekniklerini bir arada kullanarak tasarlanmış bir mekân algısı elde etmek için San Deco ürün kataloglarını gözden geçirmeyi unutmayın.