Profesyonel çözümlerle en iyi sonuçları veren dekoratif efekt boyalar, yaşadığı mekâna yenilik ve estetik katmak isteyen amatörlere de kusursuz yüzeylere ulaşma imkanı sunuyor. Eşsiz desen ve dokulara sahip olan efekt boyalar yüzeylere doğru aletler kullanılarak uygulandığında, benzeri olmayan ve kişiye özgü mekânlar ortaya çıkıyor. Efekt boyalar için özel olarak geliştirilen uygulama aletleri, yaratıcı çözümleriyle yaşam alanlarını hayal edilenin ötesine taşıyor.  

Birbirinden farklı doku ve desen seçenekleri olan dekoratif efekt boyalar, uygulandığı alanda yönüne, dokusuna ve uygulama aletine bağlı olarak bir benzeri olmayan eşsiz yüzeyler oluşturuyor. Dekoratif yüzey boyalarına dönük özgün efekt grubunu geliştiren San Deco, master ustalarca profesyonel uygulamaların yapıldığı konut ve işyerlerinin yanı sıra, prestijli yapı projelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Profesyonellerin yanı sıra yetenekli amatörlerce de tercih edilen dekoratif efekt boyalar, doğru uygulama aletlerinin uygun teknikle kullanılması halinde kusursuz sonuçlar veriyor. 

Fırça ve rulo gibi her boya uygulamasının temel araçlarla birlikte, efekt boyalarda farklı doku ve desenler oluşturacak aletler gerekiyor. San Deco’nun özgün uygulama aletlerinden Tırtıklı Spatula, Çift Başlı Efekt Fırçası, Efekt Fırçası, Efekt Tamponu ve Doku Malası efekt boya uygulamalarının temel araçları arasında yer alıyor.

Yüzeylerde hazır doku kullanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği diğer uygulama aletleri ise estetik bir görüntü oluşturan Dekoratif Rulo Viper, Dekoratif Rulo Snake, Dekoratif Rulo Granite ve Dekoratif Rulo Crocodile.

30’a yakın uygulama aletiyle efekt boya meraklılarına geniş bir ürün yelpazesi sunan San Deco, dekoratif efekt boya meraklılarına yeni seçenekler geliştirmeye devam ediyor.

Doğru uygulama aletleriyle kusursuz yüzeyler oluşturulabilecek uygulama aletlerine dair ayrıntılar için tıklayınız.