Duvar Dekorasyonları ile Tarzınızı Yansıtın
interior-shot-modern-house-dinin

Duvar Dekorasyonları ile Tarzınızı Yansıtın

Farklı duvar dekorasyonlarıyla mekânlarınızda eşsiz bir hava yaratmak ve tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, önce size uygun dekorasyon stilini keşfetmelisiniz. Klasikten moderne uzanan çeşitli dekorasyon stilleriyle duvarlarınıza yaşam katmanız için sunacağımız fikirler arasından eminiz size uygun olanı bulacaksınız!

Kişiliğinizi Yansıtan Bir Tablo Asın!

Boş duvarlarınızı değerlendirmenin en keyifli yollarından biri, sizi yansıtan tablolarla duvarlarınıza hareket katmak…

Öncelikle tablo asacağınız odanın renkleri ve eşyalarıyla uyumlu bir tablo seçmekle işe başlayın. Eğer yeteri kadar boş alanınız varsa büyük bir tabloyla odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Küçük alanlarınız içinse birbiriyle uyumlu küçük tabloları bir araya getirerek harika bir kombinasyon yaratabilirsiniz. Böylece kendi küçük sanat galerinizi oluşturabilirsiniz.

Kendi tablonuzu yaratmak istiyorsanız, bunun için tuval üzerine dekoratif efekt boya uygulayabilir ve eşsiz desenlere ulaşabilirsiniz! Sınırsız renk, doku ve desenleri görmek için buraya tıklayın! 

pictures-on-wall-2021-08-26-15-4

Aynalarla Odanıza Derinlik Katın!

Aynaları dekoratif bir parçaya dönüştürerek odalarınıza farklı bir hava ve derinlik katabilirsiniz.

Mozaik ayna ile klasik bir dekorasyon oluşturabilir, makrome aynayla bohem stilinizi tamamlayabilir, pencere şeklindeki köşeli bir aynayla modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Bunların dışında renkli, yazılı, farklı şekillere sahip aynaları da tercih ederek duvarlarınıza dinamik bir hava katabilirsiniz.

Evinizde ahşap çerçeveli bir ayna varsa, yalnızca çerçevelerini boyayarak da yeni bir görünüm elde etmeniz mümkün. Sınırsız renk ve doku seçenekleri içinden seçeceğiniz bir efekt boya ve birkaç fırça darbesiyle yaşam alanlarınıza yepyeni bir hava katmak için gerekli her şey burada!

room-decor-with-mostera-plant-wo
Duvar Aksesuarlarıyla Stilinizi Tamamlayın!

Desenini, dokusunu, rengini beğendiğiniz herhangi bir objeyi duvar dekorasyonunuzun bir parçası haline getirerek odalarınızın stilini tamamlayabilirsiniz. Peki, hangi duvar aksesuarlarını tercih edebilirsiniz? Cevabı burada!

Hasır dekorasyon ürünleriyle boş duvarlarınızda doğal ve bohem bir hava yaratabilir, renkli ve etnik desenli tabaklar ile motifli seramik tabaklarla koltuk ya da masanızın üst kısmında kalan duvarları kaplayabilirsiniz. Eski modayı yeniden canlandırmak isterseniz, duvar halılarını tercih ederek estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tasarıma merakınız varsa, kendi elinizden çıkan küçük tasarımlar ve dekoratif objelerle duvarlarınıza kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

Duvarlarınızı, düz boyanın ötesine geçerek efekt boyalar, eşsiz dokular ve bunları tamamlayan dekoratif ürünlerle bir çok alternatifi bir araya getirebilir ve kendi tarzınızı evinize, işyerinize yansıtabiliriz. Duvar aksesuarları, efekt boyaların iklim dostu renkleri ve dokuları ile nefes alan mekanlar kurmak, yaşam enerjinizi artıracaktır.

stylish-interior-of-living-room-