Efekt Boya İle Özgün Stencil Uygulamaları

Dekoratif efekt boyalar sınırsız doku, desen ve renk yelpazesiyle mekâna özel tasarım imkânı sunarken, efekt boyalara özel hazırlanan stencil koleksiyonlarıyla şık ve estetik yüzeyler oluşturuluyor. 

San Deco geniş dekoratif efekt boya seçenekleriyle, konut, ofis, konaklama alanı, ticari alanlar ile prestijli yapı projelerinde, kişiye ve mekana özgü tasarımlarla yaşam alanlarına kendine özgü bir kimlik kazandırıyor.

Başlıksız-1

Efekt boyaların farklı doku ve desen üretme imkânı sağlayan içerik yapısıyla uygulama alanlarına çeşitlilik ve farklılık katan mimarlar, tasarımcılar ve boya ustaları, özel stencil serisiyle yüzeylere daha şık ve estetik bir görünüm katıyor.

Efekt boyaların yapısı ile uyumlu 5 özel Stencil Koleksiyonu hazırlayan San Deco, klasik seriden doğa motiflerine, Zen bahçelerinden Fas avluları ve Hindistan’a uzanan geniş bir coğrafyanın yerel çizgilerini duvarlara yansıtma imkânı sunuyor.

Metalium Effect + Stencil

Koleksiyonların büyük ilgi gören serilerinden Hindistan Damaks stencil grubu bölgeye özgü Karma felsefesiyle uyumlu yerel motifleri yansıtırken, Fas Avluları ülkenin yapı kültüründe önemli yeri olan avlu cephe uygulamalarından çizgileri barındırıyor. Zen bahçeleri stencil serisi ise, Uzak Doğu bahçe uygulamalarının bir kolu olan ve ‘kaya bahçesi’ olarak da anılan doğayla bütünleşmiş tasarım yaklaşımını yansıtan özel formları içeriyor.