Efekt Boyalar Las Vegas’ta

San Deco USA, Las Vegas’ın büyük tasarım fuarı HD Expo & Conference buluşmasında efekt boyaların renkli dünyasını tanıttı.

Bölgenin en büyük tasarım etkinliği olan HD Expo & Conference, tasarım ve dekorasyonun profesyonel isimlerini bir araya getirdi. Fuara katılan San Deco USA ekipleri, 2023’ün efekt boya trendleri ile farklı doku ve desenlerle harmanlanan dekoratif boya uygulamalarını anlattı.  

Mimari efekt boyaların benzersiz desenlerinin sergilendiği buluşmada, tasarımcılar, mimarlar, boya ustaları ile yaşam alanlarına değer katmak isteyen tasarım meraklıları, efekt boyaların eşsiz renk ve dokularıyla tanıştı; mini atölyelerde uygulama pratiklerini öğrendiler.    

Katılımcılara konut ve konut dışı mekan projeleri için ilham verici seçenekler sunan fuarda, San Deco konut, ofis, konaklama alanı ve ticari alanlara değer katan desen uygulamalarını aktardı.

San Deco USA uzmanları, düzenledikleri mini atölyelerle mimarlara, tasarımcılara ve uygulamacılara farklı doku ve renk seçenekleriyle ulaşabilecekleri yaratıcı sonuçları göstererek, pratik uygulamaların ipuçlarını paylaştılar.