Yaşam alanlarına estetik katarak kişiye özel mekânlar sunan dekoratif efekt boyalar, kış aylarında toprak tonlarıyla harmanlanmış dokularıyla dikkat çekiyor. Efekt boyalar, 2024 kış dekorasyon trendlerinde krem ve kahve tonlarının tercih edildiği mekânlara, doku ve desenleriyle sıcaklık ve hareket katıyor.   

Dünya renk otoritesi Pantone’nin yılın rengi olarak belirlediği Peach Fuzz, yumuşak şeftali rengi tonuyla mekanlara hareket ve canlılık katacak renkler arasında ilk sıraya yerleşti. Toprak tonlarıyla uyumlu çizginin devamı olan şeftali tonu, iç mekân tasarımında pek çok kombinasyona da imkân veriyor. San Deco’nun Vivaldi, San Deco Art, Nostalgie ve Efekt Wind ürünlerinin birbirinden farklı ton ve desenleriyle yılın rengi Peach Fuzz’a eşsiz ediyor.

Toprak tonların öne çıktığı kış dekorasyonunda şeftali rengi ile birlikte bej ve açık kahveyle harmanlanmış efekt boyalar, farklı dokunuşlarla bir benzeri olmayan dokulara dönüşerek eşsiz mekanlar yaratıyor.

Doğallık ve konforu buluşturmak isteyen efekt boya tutkunları Obiate ile yaşam alanlarına estetik ve sakinlik katıyor.Daha derin dokularla renk ve desen çeşitliğini sağlamak isteyenler ise Travertino’dan vazgeçmiyor.

Evde ve kapalı alanlarda daha fazla zaman geçirdiğimiz kış günlerinde mekânlara huzur veren toprak, kahve gibi nötr tonlarla birlikte hardal, amber ve yeşilin koyu tonlarındaki tekstil ve ağaç mobilyalar, yarattığı doğal atmosferle keyifli bir ortam vadediyor.