Gümüş ve Altın Dokunuşlarla Işıltılı Duvarlar

Klasik severlerin vazgeçilmezi olan gümüş ve altın tonlarındaki yüzey uygulamaları, yaprak varak yaldız kullanımına alternatif oluşturan efekt boyalarla yaşam alanlarına ışık ve hareket katıyor.

Travertino 9

Efekt boyaların sınırsız renk ve desen dünyasında mekâna hareketlilik katmak isteyenlerin tercih ettiği gümüş ve altın tonları, ev, ofis, ticari alanlar ile prestijli yapı projelerinde tercih ediliyor.

Gümüş ve altın yaldız uygulamalarında öne çıkan San Deco efekt boya grubundaki Atracto, içeriğindeki metalik sedef pigmentler sayesinde farklı renk alternatiflerine de imkan tanıyor.

Atracto 2

Uygun zemin hazırlığı ve astarlama ile duvar, sıva, brüt beton ve ahşap gibi pek çok yüzeyde görkemli alanlar yaratan A+ sertifikasına sahip bu bazlı Atracto, bu özellikleriyle iç mekânda hava kalitesini koruyor.

Dekorasyonda klasik sevenler için vazgeçilmez bir uygulama olan Atracto’nun yaldızları tek başına uygulanabildiği gibi, dokulu tasarımlarda son kat ürünü olarak kombine edilerek benzersiz desenler oluşturuyor ve mekânlara ışık katıyor.

Travertino 7