San Deco Japonya, Tokyo’da düzenlenen ülkenin en önemli yapı ve dekorasyon fuarında mimari efekt boyaların eşsiz desenlerini sergiledi. Tasarımcılar, mimarlar, boya ustaları ile yaşam alanlarına değer katmak isteyen tasarım meraklıları, efekt boyaların sınırsız doku ve desen dünyasıyla tanıştı.

Japonya’nın en önemli yapı ve dekorasyon fuarlardan biri olan Japan Home & Buıld Show 2023 sektörün önde gelen profesyonellerini bir araya getirdi. Fuara katılan San Deco Japonya ekipleri, yılın efekt boya trendleri ile farklı doku ve desenlerle harmanlanan profesyonel dekoratif boya uygulamalarını tanıttı.  

Katılımcılara konut ve konut dışı mekan projeleri için ilham verici seçenekler sunan ve alanında uzman isimleri bir araya getiren fuarda, San Deco konut, ofis, konaklama alanı ve ticari alanlara değer katan doku, desen ve renk uygulamalarını anlattı.    

San Deco Japonya uzmanları, düzenledikleri mini atölyelerle mimarlara, tasarımcılara ve uygulamacılara farklı doku ve renk seçenekleriyle ulaşabilecekleri yaratıcı uygulamaları aktardı; kısa eğitimlerle uygulama pratiklerini paylaştı.