Manyetik Boya ile Duvarlarınızı Pano Olarak Kullanmaya Ne Dersiniz?

Duvarlar sadece yaşam alanlarımızın sınırlarını belirleyen birer yapı elemanı olmaktan ibaret değil. Kullanım alanına göre zaman zaman bir sergi paneli, tasarım öğesi, teşhir yüzeyi ya da çalışma sistemimizin bir uzantısı. Evlerde ve ofislerde en geniş alanlara sahip duvarların görsel olduğu kadar efektif ve kullanışlı olması gibi, değişen trend anlayışımızla birlikte yeni beklentiler de oluşmaya başladı. Artık dekorasyonda farklı kullanım ihtiyaçlarını alıştığımız sınırları zorlayarak talep ediyoruz. Tek tip ve klasik trend algısı yerini özgün ve kişiselleşmeye uygun ürünlerin kullanımına bırakıyor. Bunların en kişiselleşmeye müsait ve dinamik kullanıma yönelik olanlarından biri ise yeni nesil pano -duvarlar.

Duvarlarda kalıcı ve tadilat gerektiren işlemler yaparak onu bir panoya dönüştürmek eski ve zahmetli bir yöntem. Gelişen teknoloji sayesinde yapı kimyasalları arasında dekoratif boya ile sıvalar, pratik kullanımları ile tercih edilmeye başlandı. Üstelik pek çok doku ve renk seçeneğinin yanında, artık kullanıma uygun farklı ürünler geliştiriliyor.

Elbette pano-duvar oluştururken illa ki bir duvarın tamamını boyamak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz bir kısmını çerçeveleyerek Sandeco Magnetic ile boyayabilir, hatta boya kuruduktan sonra istediğiniz renge boyayarak eğlenceli ve canlı renklerde bir pano elde edebilirsiniz. Hatta Sandeco Chalkboard ile aynı anda manyetik bir pano ve kara tahta etkisini duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Hem el yazınız ile üzerinde notlar alabileceğiniz, hem de istediğiniz objeleri mıknatıslı aparatları ile yerleştirebileceğiniz kocaman bir pano elde edersiniz.

Çocuk odaları, ofisler, çalışma odaları ile modern ve yenilikçi yaşam alanlarında kişileştirebileceğiniz/ yenileyebileceğiniz, yaratıcılığa ve yeni fikirlere en çok yöneldiğimiz noktalarda bizi sınırlandırmaktansa teşvik edecek özgür duvarlardan bahsediyoruz.

Her gün yeni bir şey öğrenen, ve el becerilerini sürekli geliştiren çocukların ilgisini çekecek manyetik duvarlar, onların kişisel gelişimine katkıda bulunduğu kadar hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak yaratıcılıklarını da körükleyecek. Çocuklarınızın el becerilerinin ve yeteneklerinin gelişimini desteklerken zararlı kimyasallarla sağlığını riske atmamak da gözden kaçırılmaması bir nokta tabii ki. San Deco ürünlerini müşterilerine sunarken, insan sağlığına zarar vermeyen ve doğa dostu teknoloji kullanımı temel standart olarak belirliyor.

Evlerin giriş holleri ve mutfaklar da, hareket deviniminin sık yaşandığı ve minik hatırlatma notlara ihtiyaç duyulan alanlarda duvarlara yapılacak işlerden alışveriş listesine kadar, gündelik hayatımıza kolaylık katan organize edici notları kolay ve temiz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Hareketli ve canlı mekanlar yaratırken yaşanmışlığı da yansıtması ve değişime izin vermesi de bir diğer avantaj.

Mutfaklarınızda ise yaratacağınız manyetik duvar bölmeleri sayesinde hem yerden tasarruf edebilirsiniz, hem de en çok kullandığınız kupalarınız, kepçe ve spatulalarınızı her an elinizin altında olacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

San Deco’nun geniş renk yelpazesiyle sınırlı kalmayan ürün kataloğunda hayatınıza rengin yanı sıra eğlence, heyecan ve farklılık katacak ürünlerini bir an önce keşfetmeye başlayın!