Nemli Yüzeylerde Dekoratif Boya Uygulamaları

Yaşam alanlarına değer katan dekoratif boya uygulamaları nemli ortamlarda  da  farklı desen ve dokularla yaratıcı çözümler sunuyor. Dekoratif efekt boyaların tamamlayıcısı olarak kullanılan Sandeco Shield ile her türlü nemli alanda kalıcı dekoratif uygulamalar hayata geçiriliyor.

San Deco’nun ev, ofis ve diğer yaşam alanlarında hayata geçirdiği efekt boya uygulamaları, konaklama tesisleri ile özellikle prestijli otel projelerinin yaratıcı dekorasyon çözümlerinde tercih ediliyor.

İç mekânlarda, “Deniz” teması altında “rüzgâr ve dalga” çağrışımları barındıran Effect Wind, bu temaya uygun olarak son dönemde konaklama alanları ve otel havuzlarına yakın duvarlarda tercih ediliyor.

IMG_3373-SUSHI REST.

Desen ve dokuların tamamlayıcısı olarak kullanılan ve su iticilik özelliğiyle bir kalkan görevi görerek yüksek koruma sağlayan San Deco Shield uygulanan yüzeyler, ortam neminin iç yüzeye nüfuz etmesine engel olur. Havuz çevresi gibi nemli ortama sahip alanlar, bu sayede neme dayanıklı ve uzun ömürlü mekânlara dönüşüyor.

San Deco Shield uygulaması ile nemli alanlarda kullanılabilen efekt boyalardan San Deco Galaxy ve Betondeco da farklı hizmet alanlarındaki işletmelerin neme maruz kalan alanlarında kullanılan ürünler arasında yer alıyor. San Deco Shield ürününün doğru şekilde uygulandığı alanlarda benzer kaplamalara ve düz boyalara alternatif çözüm sunan efekt boya ve kaplamalar, yaşam alanlarına farklı doku ve desenleriyle farklılaştırıyor ve değer katıyor.