Şıklık ve zarafeti bir araya getiren yeni ürünümüz Patinalusso ile tanışın! Akrilik ve kireç bazlı yüzeyler için özel olarak geliştirilen Patinalusso, içeriğinde bulunan hafif sedef efekti sayesinde yüzeylere zarif bir parlaklık ve dekoratif bir görünüm kazandırıyor.

   Kolay uygulanabilir yapısıyla dikkat çeken Patinalusso, elle veya mekanik parlatma yöntemiyle rahatlıkla uygulanabildiği gibi, her iki yöntemle de yüzeyin başarılı bir şekilde daha canlı ve etkileyici görünmesini sağlar. Uygulandığı yüzeylere muhteşem bir parlaklık kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda sofistike bir dokunuş ekler.

Patinalusso Nasıl Uygulanır?

Patinalusso’yu uygulamadan önce yüzeyin temiz, kuru ve tozdan arındırılmış olduğundan emin olun. Ürünü yumuşak bir fırça veya temiz bir bez kullanarak ince ve eşit katmanlar halinde yüzeye uygulayın. Yüzeyin daha parlak görünmesi için elle veya mekanik parlatma yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Tercihe göre daha yoğun bir parlaklık elde etmek için ilk katın kurumasını bekledikten sonra ikinci bir kat uygulayın.

Estetik ve Dayanıklılık

   Patinalusso, iç mekân dekorasyonunda yeni bir standart belirleyerek uygulandığı her alana estetik ve zarafet getirir. Çevre dostu formülü, uygulama sırasında ve sonrasında iç mekân hava kalitesini olumsuz etkilemez. Üstelik dayanıklı yapısı sayesinde yüzeylerinizi çizilmelere ve darbelere karşı koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Patinalusso ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.