San Deco Amerika’dan Sonra Japonya’da

Türkiye’nin öncü ve lider dekoratif efekt boya markası San Deco, 60 yıla yaklaşan tecrübesini Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) ve Japonya’ya taşıdı. Hedef pazarları arasındaki son kıta olan Amerika’daki yapılanmasını tamamlayan San Deco, Miami Florida’da ilk showroom ve uygulama merkezini açtı. Japonya’yı efekt boyaların sınırsız desenleriyle tanıştıran San Deco Japonya ekipleri ise, prestijli yapı projelerine San Deco imzasını taşıyor.

ABD’de sektör profesyonelleri, tasarımcılar, mimarlar ve uygulamacılarla çeşitli etkinliklerde bir araya gelen San Deco US ekipleri, dekoratif efekt boyanın sınırsız desen ve dokularıyla yaratıcı çalışmalar gerçekleştiriyor.

San Deco’nun efekt boya alanındaki tecrübesini taşıdığı bir diğer ülke ise Japonya. İstanbul’daki merkez ofisinde ve Kocaeli’ndeki fabrikada Türkiye ekibi ile bir araya gelen Japon uygulamacılar, San Deco’nun eşsiz doku ve renklerini Japonya’ya taşıyor.

Farklı kentlerde çeşitli projeleri hayata geçirmeye başlayan Japon ekibi, konutların yanı sıra prestijli yapı projelerine de San Deco’nun renk ve dokuları ile mekânlara değer katıyor.   

Türkiye’nin ilk dekoratif efekt boya üreticisi olarak yaşam alanlarını güzelleştirme misyonu ile ihracat pazarlarını büyüten San Deco, Ar-Ge merkezinde geliştirdiği efekt boyalarıyla bu segmentte dünyanın ilk 5 markası arasında yer alma hedefiyle faaliyet gösteriyor. San Deco, mimari efekt boya alanındaki uygulamalarını Türkiye’de ve dünya genelinde 40 ülkede sürdürüyor.