San Deco, Amerika’nın En Renkli Markası Olmak için Hazır!
Miami skyscrapers with bridge over sea in the day.
San Deco, Amerika’nın En Renkli Markası Olmak için Hazır!

Türkiye’nin öncü ve lider dekoratif efekt boya markası San Deco, 60 yıla yaklaşan tecrübesini Amerika’ya taşıyor. Hedef pazarları arasında yer alan son kıta olan Amerika’daki yapılanmasını tamamlayan San Deco,  Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) Florida’da ilk showroom ve uygulama merkezini açtı.

Sektör profesyonelleri, tasarımcılar, mimarlar ve uygulamacılarla çeşitli etkinliklerde bir araya gelen San Deco, dekoratif efekt boyanın sınırsız desen ve dokularıyla yaratıcı çalışmalara imza atıyor.

Yüzde 100 yerli sermayeye sahip Türkiye’nin ilk dekoratif efekt boya üreticisi olarak yaşam alanlarını güzelleştirme misyonu ile ihracat pazarlarını büyüten San Deco, Ar-Ge merkezinde geliştirdiği efekt boyalarıyla, bu segmentte dünyanın ilk 5 markası arasında yer alma hedefiyle faaliyet gösteriyor.

 Dekoratif efekt boya çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası pek çok prestijli projeye imza atan San Deco, mimari efekt boya alanındaki uygulamalarını ABD’nin yanı sıra Türkiye ve dünya genelinde 40 ülkede sürdürüyor.