San Deco; Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğünü Bodrum’da Açtı.

Türkiye’deki dekoratif (efekt boya) boya sektörünün lider markası San Deco, Bodrum’da Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğünü açtı. San Deco yarım asrı aşan tecrübesinden yola çıkarak ve dünya trendlerini takip ederek oluşturduğu dekoratif boya ürünlerini Bodrum’luların beğenisine sundu.

Dekoratif segmentte özel ürünleri ve estetik anlayışını bir arada tutarak, geniş renk ve desen skalasına sahip dekoratif (efekt boya) ve iç – dış cephe boyaları ile sektöre giriş yapan San Deco, Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğünü Bodrum Ortakent’te, Millet Vekili Mehmet YAVUZ DEMİR, Bodrum Kaymakamı Bekir YILMAZ, Bodrum Cumhuriyet Savcısı Şükrü ARSLAN, Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Serhat IŞIK, ve Alptekin POLAT gibi bir çok ünlü iş insanlarının katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.

San Deco; Türkiye’de A+ belgesi olan ilk ve tek boya üreticisidir.

Tüm ürünlerini yüksek kalitede doğa ve insan sağlığına uygun olarak üreten

San Deco, Dekoratif (efekt boya) ürünleriyle ön plana çıktığı boya sektöründe, müşterilerin alışveriş deneyimini güçlendirmeyi ve yeni bir San Deco dünyası sunmayı hedefliyor. Dünya’da A+ belgesi olan ilk ve tek dekoratif boya üreticisi konumuna sahip olan San Deco müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor.

Bodrum’da açılan Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü yatırımıyla ilgili konuşan San Deco Yönetim Kurulu Başkanı Gülperi Odabaş; “San Deco olarak büyümemize emin adımlarla devam ediyoruz. Ege ve Akdeniz’deki ilk yatırımımız Bodrum oldu. Bundan yola çıkarak Bodrum’daki müşterilerimize daha iyi ve hızlı bir hizmet ağı oluşturmuş olacağız. 650 m²’lik bölge müdürlüğünde geniş renk ve desen skalamızla Bodrum’lulara renkli bir dünya sunacağız. Bodrum’a ve Ege – Akdeniz bölgesinin potansiyeline de oldukça güveniyoruz.” dedi.

San Deco; pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılıma sahiptir.

Bodrum’daki San Deco Ege ve Akdeniz bölge müdürlüğünün hayata geçirildiğini belirten Odabaş; “San Deco; pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılımıyla dekoratif boya alanında uzman bir üreticidir. Kocaeli Dilovası’nda bulunan fabrikamızın ardından 2019 yılında Cezayir’de açılan 2. fabrikamız üretime başladı. 44 Ülkeye ihracat yapan markamızın Türkiye’deki ilk Bölge Müdürlüğümüzü Bodrum’da açıyoruz. Amacımız; yıllardır edindiğimiz tecrübenin ışığında bölgesel yapılanma ile daha fazla kişiye ulaşmak ve devam edecek yatırımlarımızla ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Türkiye Bayi Yapılanmasıyla birlikte konsept ürünlerinin uygulama eğitimlerini Bodrum’ da da devam ettirerek, potansiyel boya ustalarına daha katma değerli işlerle birlikte istihdam sağlamayı planlıyoruz. Bölgesel olarak bayi yatırımlarımız devam edecek.”