San Deco NY: Designing Future

Türkiye’nin öncü ve lider dekoratif efekt boya markası San Deco, ABD Florida Pompano Beach’te açtığı ilk showroom ve uygulama merkezinin ardından New York’ta “Designing Future” temasıyla yeni bir mağaza açıyor.

Hedef pazarları arasındaki son kıta olan Amerika’daki yapılanmasını tamamlayarak büyümesini sürdüren San Deco, sektör profesyonelleri, tasarımcılar, mimarlar ve uygulamacılarla çeşitli etkinliklerde ve San Deco Design Academy’de bir araya gelerek, dekoratif efekt boyaların sınırsız desen ve dokularıyla yaratıcı çalışmalara imza atıyor.

San Deco, iş ve ekonominin yanı sıra mimari, kültür ve sanat dünyasının kalbinin attığı New York’ta açacağı yeni mağaza lokasyonunu, konut yerleşimleriyle önemli potansiyeller barındıran Manhasset Long Island olarak belirledi. Açılacak yeni mağaza için, şehrin ruhuna uygun bir tasarım ve uygulama süreci projelendiriyor.

Kentin renkli ve haraketli kimliğine değer katan, konut yerleşimlerinde yaratıcı bir yenilenme süreci ile mekân tasarımına olanak sağlayan özel doku ve desen uygulamaları geliştiren San Deco, New York’taki üretim ve uygulamalarını “Designing Future” temasıyla hayata geçirecek.  

San Deco NY Showroom’da dekoratif efekt boyalar ile üretim örneklerinin sergilenirken, eş zamanlı olarak Desing Academy’de kente özgü mimari ve dekorasyon odaklı buluşmalar gerçekleştirilecek. 

Yaşam alanlarını güzelleştirme misyonu ile ihracat pazarlarını büyüten San Deco, Ar-Ge merkezinde geliştirdiği efekt boyalarıyla, bu segmentte dünyanın ilk 5 markası arasında yer alma hedefiyle faaliyet gösteriyor. Ulusal ve uluslararası pek çok prestijli projeye imza atan San Deco, mimari efekt boya alanındaki uygulamalarını ABD’nin yanı sıra Türkiye ve dünya genelinde 40 ülkede sürdürüyor.