Meslek profesyonellerine ve mimarlık dünyasına dekorasyon alanında efekt boya uygulamalarını deneyimleme ve eğitim alma imkanı sunan San Deco Tasarım Akademisi, San Deco Almanya ve San Deco Japonya merkezinde eğitim programlarına başladı. Ülkelerin kendine özgü kültürleriyle harmanlanan yenilikçi efekt boya uygulamalarının paylaşıldığı Akademi’de, desen, doku ve renklerle farklı mekan tiplerine dönük efekt boyalarla sağlanan yaratıcı çözümlerin ipuçları aktarılıyor.    

Mimari, boya ve dekorasyon alanında farklı fikir ve arayışların önünü açmak amacıyla kurulan San Deco Tasarım Akademisi’nde yeni dönem eğitimleri Türkiye’nin yanı sıra San Deco’nun yurt dışı ofislerinde de yürütülüyor.

Bu kapsamda San Deco Almanya ve San Deco Japonya’da Tasarım Akademisi eğitim programları hayata geçiren San Deco uzmanları, mimar, tasarımcı, usta ve diğer sektör profesyonellerinin yanı sıra bu alanla ilgili amatörler ile boya meraklılarını da eğitim veriyor.

Master ustalar tarafından yürütülen eğitim programlarında, efekt boyaların sınırsız desen, doku ve renk yelpazesi içinde mekânlara dönük yaratıcı çalışmalar yürütülüyor; başarılı sonuçların için gereken teknik aşamalar anlatılıyor.

San Deco Almanya ve San Deco Japonya’da hayata geçirilen eğitim programlarında, ülkelerin kendine özgü kültürel dokusundan izler taşıyan ve yerel çizgiye atıfta bulanan doku ve desenlerle, mekânlara özgü dekoratif yaklaşımlar ele alınıyor.

Efekt ve fonksiyonel boya eğitimleriyle bu özgün alandaki temel uygulama becerilerinin kazandırıldığı programlarla, katılımcılar efekt boyaların yaratıcı dünyasını uygulama boyutunda tüm yönleriyle keşfediyor.

San Deco’nun çevre dostu efekt boyalarıyla gerçekleştirilen Tasarım Akademisi programları, Türkiye San Deco’nun dünya genelindeki diğer ülke ofislerinde de hayata geçirilecek.    

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!