Mimarlık dünyasının meslek profesyonellerine ve efekt boya alanında eğitim almak isteyen maharetli amatörlere deneyim imkânı sunan San Deco Tasarım Akademisi, 2024 yılı için yeni ve kapsamlı eğitim programları hazırladı.  

ABD, Almanya, Japonya, Kanada San Deco başta olmak üzere Türkiye ve diğer ülkelerdeki San Deco uzmanları, çevre dostu efekt boyaların eşsiz desen, doku ve renkleriyle dekorasyondaki yeni fikir ve uygulamaları ve özel teknikleri aktaracak.

Ülkelerin kendi kültürleriyle harmanlanan eğitim programlarında, çeşitli mekân türlerine dönük uygulama pratikleri ile farklı niteliklere sahip San Deco efekt boyalarının yaşam alanlarında sunduğu çözümler ve yaratıcı ipuçları paylaşılacak.     

San Deco’nun tüm yurt dışı ofislerinde eş zamanlı olarak hayata geçirilecek Tasarım Akademisi eğitimlerine katılacak olan mimarlar, tasarımcılar, ustalar ve sektör profesyonelleri, 2024 yılının efekt boya trendlerini de bizzat deneyimleme fırsatı bulacak.

Katılımcılar, temel uygulama becerilerinin kazandırıldığı Akademi’de, efekt boyaların yaratıcı dünyasını uygulama boyutunda tüm yönleriyle öğrenerek bu alanda eğitim sertifikasına sahip olacak.