Fikirler, Çizimler ve Çalışmalar Dilediğiniz Duvar Yüzeyinde

Chalkboard, yani çoğumuza göre nostaljik bir eğitim paneli olan karatahtalar, aslında modası hiç bir zaman geçmemiş, retro görüntüsü, el yazısıyla ve çizimlerle işlenmiş haliyle hayatımızdan neredeyse hiç çıkmamıştı zaten. Ama son yıllarda adeta bir trend halini alan bu yazı ve eskiz alanı, neredeyse zamansız bir dekorasyon öğesi olarak karşımızda.
Hak ettiği ilgi ve değeri evlerimizin içine kadar girerek görmeden önce, klasik duvara monte edilen karatahtalar olarak minik ve sevimli kafeteryalarda karşımıza çıkıyordu. Ne olduysa son bir kaç yıl içerisinde oldu: dekorasyonda işlenmemiş ham malzemeler, nostaljik parçalar ve bunların kullanımında esneklik – yani yaratıcılığın yansıtılmasına olanak tanıma durumu- ön plana çıkmaya başlayınca, yazıp çizebildiğimiz yüzeyleri de mekanlarda bir tasarım unsuru olarak görmeye başladık.

Ofis ve çalışma ortamları ile çocuk odalarında zaten sıklıkla kullanmak istediğimiz, hatta bir gereklilik olarak gördüğümüz yazı panelleri toplantı ve konferans salonları, etkinlik alanları ile ana sınıflarında da kullanılarak, yaratıcılığın ve ifade gücünün sınırlarını genişletiyor.
Çalışma ortamları ve kafe dekorasyonunda günlük notları almak, fikir paylaşımında bulunmak ve beyin fırtınası yapmak, günün menüsünü, ürün fiyatlarını yazmak için daha küçük boyutlu yazı tahtaları hala tercih edilse de, duvarları efektif şekilde kullanmak adına chalkboard boyaları oldukça faydalı bir seçenek. Belirlenen alanda çerçeveleme yaparak istenilen boyutta chalkboard etkisi için Sandeco Chalkboard boyası ile güvenilir bir uygulama yapabilirsiniz.
Standart karatahta boyası siyah chalkboard efektlerini sıkıcı ve demode bulanlar için, yine San Deco kataloğunun renk alternatifleri sayesinde avangart dokunuşları çocuk odalarında, kreşlerde, etkinlik alanlarında hatta oturma odalarınıza taşıyabilirsiniz. İçinizde eskiz yapmayı seven bir sanatçı var ise, yaşam alanlarında yaratıcılığınızı ortaya koyarak, dekorasyonda kişileştirmenin keyfini yaşarsınız. Silinmeye dayanıklı olan Chalkboard duvar boyası, kokusuz ve insan sağlığına duyarlı bir üründür. Tebeşir ile dilediğiniz notları alıp, çizimler yapabileceğiniz bu ürün ile nostaljiyle modern dekorasyonun birleşimini dilediğiniz mekâna taşıyabilirsiniz. 

Su bazlı iki bileşenli yazılabilir ve silinebilir insan sağlığına duyarlı bir diğer ürün olan San Deco Writewall ise daha çok toplantı alanları ve sınıflarda tercih edilen beyaz yazı tahtası boyası konseptini çalışma odası ve ofislerinizde, geniş yüzeylere taşıma şansını veren bu ürün üzerine marker kullanarak çalışmalarınızı yansıtırsınız. Yazılabilir duvar boyası Writewall ile kullanışlı ve sınırını sizin belirleyeceğiniz duvarlarda, çalışma alanınıza ek bir yüzey ekleyerek, görsel algılarınızı canlandıracak bu modern etkiye sahip olabilirsiniz. Sıra dışı dekorasyon fikirlerinde, hayalleriniz ve içinizdeki çocuğun sesine kulak vermek isterseniz eğer, ihtiyacınız olan tek şey sadece biraz cesaret ve San Deco kataloğundan seçeceğiniz yüzey kullanımı sağlayan boyalar olacak.